zestaw

Ile czasu trwa manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet w różnym wieku. Co prawda można tę czynność wykonać samodzielnie i pomalować paznokcie według indywidualnych upodobań, ale kobiety najczęściej decydują się na wizytę u kosmetyczki. Ile czasu muszą tam spędzić, aby wykonać naprawdę efektowny manicure hybrydowy?

Czas nie gra roli

Właściwie, kiedy kobieta dba o swój wygląd, nie skupia się na czasie, bo ten wówczas nie ma większego znaczenia. Zdecydowanie ważniejsze jest to, aby uzyskać oczekiwany efekt. Jednak każda z pań przed pierwszą wizytą chciałaby wiedzieć, ile czasu musi sobie zarezerwować. Manicure hybrydowy może trwać 30 minut, 60 minut, a nawet dłużej. Wszystko zależy od oczekiwań kobiety. Samo malowanie na jeden kolor zajmuje właściwie mało czasu. Czas wydłuża się natomiast, kiedy kobieta chce mieć na paznokciach wzorki i inne zdobienia. Wówczas musi poświęcić na to zdecydowanie więcej czasu, nawet 2 godziny. Czas na pewno zależy od tego, kto wykonuje manicure. Niektóre kosmetyczki są wprawione i potrafią szybko wykonać tę czynność. Zdarzają się również mniej doświadczone, które potrzebują dodatkowo kilku lub kilkunastu minut, aby nanieść na paznokcie ewentualne poprawki.

nails

Słów kilka na koniec

Wykonanie manicure hybrydowego tak naprawdę nie jest czasochłonne, ale wiadomo, każda z pań ma swoje oczekiwania, chce jakieś wzorki, ozdoby albo też pragnie, aby każdy paznokieć miał inny kolor. Wówczas czas ten się nieco wydłuża, ale tak naprawdę, to mimo wszystko długo nie trwa.