nails

Chcesz się wyróżnić? Zrób nowoczesny manicure hybrydowy

Pewnie słyszałaś o manicure hybrydowym i może nawet z niego korzystasz. Jeśli tak to wiesz już, że stylizacja paznokci metodą hybrydową nie tylko upiększa paznokcie ale także je wzmacnia.

Paznokcie hybrydowe

Malowanie paznokci nie jest już koniecznie dzięki profesjonalnie wykonanej metodzie hybrydowej. Możesz ją wykonać sama lub skorzystać z usług profesjonalnej manicurzystki. Do wykonania wystarczy pilnik i bloczek polerski, base coat czyli baza, lakier hybrydowy i top coat czyli nabłyszczenie, choć są już lakiery które łączą w sobie dwa etapy. Po nałożeniu każdej warstwy paznokcie musimy utwardzić w lampie UV. Wszystko musi być wykonane precyzyjnie, gdyż po wyjęciu dłoni z lamy nie ma już miejsca na poprawki dużych niedociągnięć.
Ostatnio popularny jest matowy manicure hybrydowy, który świetnie sprawdza się na każdą okazję. Elegancka matowa czerń, czy też grafit, świetnie będzie się komponować z każdą stylizacją. Poza tym mamy hybrydy zmieniające kolor pod wpływem temperatury. To prawdziwe hybrydowe kameleony, pozwalające na stworzenie unikalnego manicure, który zmienia się w zależności od tego, czy jesteśmy na zewnątrz, czy w pomieszczeniu.

róż

Hybryda lepsza niż zwykłe malowanie

Stylizacja paznokci metodą hybrydową jest niezwykle precyzyjna, a zabieg trwa od 1-1,5 godziny. Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie, potem należy uzupełnić odrost który się pojawił.
Warto zainwestować w paznokcie hybrydowe przed zbliżającymi się świętami i Sylwestrem, gdyż efektem będziemy cieszyć się jeszcze po Nowym Roku. To świetna alternatywa dla tradycyjnego malowania paznokci.